Euro Toques Polska - 16 września

11. Internationaler Leipziger Preis der Köche GASTE 2013 "Team Polska Gastronomia Jean Bos"

„Team Polska Gastronomia Jean Bos” wystartuje w finale XI Internationaler Leipziger Preis der Köche- Gaste 2013.


Niesamowity sukces polskiej drużyny!!! „Team Gastronomia Polska Jean Bos” w finale konkursu w Lipsku po raz drugi w historii. Mamy już oficjalny komunikat odnośnie kwalifikacji XI Internationaler Leipziger Preis der Köche – GASTE 2013, prestiżowego konkursu, który odbędzie się w Lipsku we wrześniu 2013 r. Z ponad 700 ekip startujących w eliminacjach, wyłonionych zostało 6 finalistów, między innymi polska drużyna. Jak widać, samo zakwalifikowanie się do konkursu, już jest ogromnym sukcesem. Jest to sukces całego zespołu, a przygotowania do eliminacji nie należały do łatwych

Jean Bos w konkursie startuje po raz drugi, w 2005 roku z innym składem również udało mu się zakwalifikować, a w finale zdobył trzecie miejsce. Tym razem polska ekipa, z ramienia Euro-Toques Polska, powalczy o kolejny medal. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie złoty!

Drużyna składa specjalne podziękowania dla firmy Polska Gastronomia, która ma również ogromny wkład w sukces zespołu. To dzięki Polskiej Gastronomii, treningi i wszelkie przygotowania do eliminacji były możliwe.
Niemniejsze podziękowania kierujemy do pozostałych sponsorów jak również do patronów medialnych.
 

 

© COPYRIGHT 2010, EURO-TOQUES POLSKA