Euro Toques Polska - Bitwa na drobiowe smaki

Przed nami ostatnia, finałowa potyczka „Bitwy na drobiowe smaki” - ogólnopolskiego konkursu kulinarnego odbywającego się pod Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz EURO-TOQUES POLSKA.

Wielki finał odbył się w dniach 14-16 grudnia 2021 roku, na terenie Instytutu Kulinarnego Transgourmet. Do boju o tytuł Mistrza Drobiowego Smaku stanęli laureaci konkursów regionalnych i zdobywcy dzikich kart. Zwycięzcy konkursu otrzymali od organizatorów szereg cennych nagród, które pomogą im w dalszym rozwijaniu kulinarnej pasji.

Z ogromną radością informujemy, że zwycięzcami i oficjalnymi zdobywcami tytułu Mistrza Drobiowego Smaku zostali Szymon Burzyński i Marcel Suder z Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 im. prof. Odona Bujwida w Krakowie.

Drugie miejsce na podium zajęli Julia Biernacka i Marcel Ostrowski z Zespołu Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Bydgoszczy

Finałową stawkę zamykają uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych z Wrocławia - Wiktoria Madaj i Jakub Podlewski

Organizatorzy konkursu wręczyli finalistom szereg nagród, które pomogą im w dalszym rozwijaniu ich kulinarnej pasji.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas na obserwowaniu poczynań naszych młodych, wyjątkowo zdolnych kucharzy.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje konkursu ciągle są przed nami, Dziękujemy Wam za te wspaniałe emocje i wspólnie spędzony czas.

http://www.bitwanadrobiowesmaki.pl/

© COPYRIGHT 2010, EURO-TOQUES POLSKA