Euro Toques Polska - Euro-Toques Polska dołączyło do grona Patronów Kongresu Szefów Kuchni

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Euro-Toques Polska dołączyło do grona Patronów Kongresu Szefów Kuchni, który odbędzie się 12 października 2016 r.

Kongres Szefów Kuchni powstał z myślą o integracji środowiska, lepszej wymianie poglądów i opinii oraz zapewnieniu szefom kuchni najwyższej jakości wiedzy merytorycznej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zakupami, zapasami, całą restauracją, własnym nazwiskiem oraz treningu przywództwa. Celem jest także znalezienie najlepszych metod walki z pojawiającym się stresem i wypaleniem.

W wydarzeniu udział weźmie ok. 800 uczestników. Oprócz wystąpień i paneli dyskusyjnych organizator przewidział sesje networkingowe. Kongresowi towarzyszyć będzie Strefa Dostawców, w ramach której firmy będą mogły pokazać swoje nowości i innowacyjne rozwiązania.

Kongres ma formę zamkniętą. Uczestniczyć w nim mogą jedynie osoby, które dostaną imienne zaproszenie zawierające specjalny kod lub zgłoszą chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie www.kongresszefowkuchni.pl, a następnie otrzymają potwierdzenie swojej rejestracji. Zgłoszenie uczestnictwa oraz udziału w Strefie Dostawców można wypełnić już dziś. Udział w wydarzeniu dla Szefów Kuchni jest bezpłatny. Koszt udziału dla innych osób związanych z branżą to 149 - 349 PLN w zależności od terminu zgłoszenia.

Patroni: Stowarzyszenie Euro-Toques Polska, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, Fundacja Klubu Szefów Kuchni.

Więcej na:
www.kongresszefowkuchni.pl
facebook.com/kongresszefowkuchni
© COPYRIGHT 2010, EURO-TOQUES POLSKA