Euro Toques Polska - Podczas wizyty Króla i Królowej Belgii w Polsce
13 października 2015 r. w Ambasadzie Belgii w Warszawie odbyło się podpisanie umów polskich i belgijskich przedsiębiorców i instytucji naukowych. Uroczystości były jednym z wydarzeń, w których wzięła udział belgijska para królewska podczas swojej oficjalnej wizyty w Polsce.

Po części oficjalnej odbył się bankiet, na którym pojawiły się najznakomitsze potrawy przygotowane przez kucharzy Euro Toques Polska, prowadzonych ręką Jeana Bosa. Na stole pojawiły się między innymi ostrygi, szare krewetki, mule, holenderskie śledzie, łosoś, królik czy policzki cielęce. Wiele produktów przyjechało prosto z Belgii, między innymi szeroka gama serów i ryb. Nie zabrakło słodkich wspaniałości takich jak krem carmel, mus czekoladowy z wiśnią w czekoladzie, czy eklerków...

Marek Rybacki, Karol Oliwa, Marcin Soból, Wojciech Harapkiewicz, Szymon Szlendak, Jerzy Czapla, ugościli swoim talentem kulinarnym królewską parę oraz około czterystu zaproszonych gości. Ponadto Jean Bos, podczas oficjalnej części uroczystości, otrzymał od Pani ambasador Belgii i pary królewskiej szczególne podziękowania dla całego zespołu za przygotowanie tak uroczystej, wykwintnej i smacznej kolacji.

© COPYRIGHT 2010, EURO-TOQUES POLSKA